Dane kontaktowe

W celu rezerwacji terminu rekomenduję kontakt telefoniczny z recepcją Mo’s Beauty Academy, która ma dostęp do mojego kalendarza i zarezerwuje najbardziej dogodny dla Ciebie termin wizyty. W czasie pracy podczas zabiegów nie odbieram telefonów, zatem kontakt telefoniczny ze mną będzie utrudniony. Jeśli potrzebujesz skontaktować się bezpośrednio ze mną a ja nie odbieram telefonu to wyślij wiadomość z informacją „proszę o kontakt„ a ja oddzwonię do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.

Telefon

Adres

Mo’s Beauty Academy
al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa

Umów wizytę

Ważne informacje

Zapraszam do zapoznania się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Znajdują się tam kluczowe informacje dotyczące umawiania wizyt i nie tylko.

Aby dotrzeć do mnie znajdź gabinet Mo’s Beauty Academy, przy Al. Jana Pawła II 66 w Warszawie a w środku na recepcji zapytaj o mnie.

Przed rezerwacją pierwszego terminu zachęcam do spotkania się na konsultacji kosmetologicznej. Wizyta ta pozwoli zakwalifikować Cię do zabiegu, ułożyć plan terapii i zaplanować czas potrzebny na jej wykonanie, oszacować jej wstępne koszty a także uzyskać odpowiedz na najbardziej nurtujące Cię pytania. Rezerwowanie zabiegu na własną rękę często nie daje mi możliwości wykonania procedur, które wymagają więcej czasu.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dotrzeć na umówiony zabieg proszę o jego odwołanie najpózniej na 48h przed umówioną godziną!.

Jeśli nie pojawisz się w umówionym terminie bez jego wcześniejszego odwołania to rezerwacja kolejnego terminu w salonie będzie możliwa jedynie po wpłacie 50% zadatku. Tak samo będzie wyglądać sytuacja w momencie, gdy rezerwowane przez Ciebie terminy będą rezerwowane a następnie przekładane/odwoływane.

Jeśli nie jesteś pewna czy w danym terminie będziesz mogła się pojawić się w gabinecie nie blokuj innym możliwości skorzystania z terminu!

Pamiętaj o przybyciu na zabieg o czasie, ponieważ im więcej się spóźnisz tym mniej czasu mam dla Ciebie. Przy dużym spóźnieniu może zaistnieć konieczność skrócenia zabiegu. Pamiętaj o tym planując czas podróży, uwzględnij problemy z parkowaniem czy korki na mieście.

Jeśli zapisałaś się na zabieg np. na godzinę 14 to znaczy, że o tej godzinie zapraszam Cię do gabinetu zabiegowego. Jeśli wchodzisz o tej godzinie do gabinetu i zaczynasz wypełniać kwestionariusz zabiegowy, korzystać z toalety itp. to niestety siłą rzeczy skracasz czas, jaki mogę poświęcić Tobie w gabinecie.

Pamiętaj, że przed pierwszym zabiegiem należy wypełnić kwestionariusz zdrowotny i zapoznać się z informacjami na temat procedur, dlatego też proszę o przybycie na 10 minut przed umówioną godziną zabiegu.