Dane kontaktowe

W celu rezerwacji terminu proszę o kontakt telefoniczny z recepcją Mo’s Beauty Academy, która ma dostęp do mojego kalendarza i zarezerwuje najbardziej dogodny dla Ciebie termin wizyty. W czasie pracy podczas zabiegów nie odbieram telefonów, zatem kontakt telefoniczny ze mną będzie utrudniony. Jeśli potrzebujesz skontaktować się bezpośrednio ze mną a ja nie odbieram telefonu to wyślij wiadomość z informacją „proszę o kontakt„ a ja oddzwonię do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.

Telefon

Adres

Mo’s Beauty Academy
al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa

Umów wizytę

Ważne informacje

Zapraszam do zapoznania się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Znajdują się tam kluczowe informacje dotyczące umawiania wizyt i nie tylko.

Znajdziesz mnie w gabinecie Mo’s Beauty Academy przy Al. Jana Pawła II 66 w Warszawie. Gdy dotrzesz już na miejsce zamelduj się na recepcji.

Jeśli Twoim problem są długo trwające czy nawracające zmiany skórne (trądzik, zanieczyszczenie skóry, stany zapalne, podrażnienia, suchość, przebarwienia, proces starzenia etc), nie wiesz w jaki sposób dbać o swoją skórę na co dzień to w pierwszej kolejności zapraszam na konsultację kosmetologiczną z diagnostyką i analizą skóry. Na podstawie wyników z badania skóry i analizy dostaniesz spersonalizowany beauty plan, który pozwoli ułożyć pielęgnację domową w taki sposób, abyś każdego dnia dbała o swoją skórę tak by sprzyjać usuwaniu zmian patologicznych i pomagać skórze powrócić do prawidłowych funkcji fizjologicznych. Mi zaś pozwoli to zaplanować terapię, dobrać procedurę zabiegową i czas potrzebny na jej wykonanie w taki sposób, aby wpływać na zmiany nie tylko naskórkowe ale i te skórne, czyli głębsze.

Rezerwowanie zabiegu na własną rękę często nie daje mi możliwości wykonania procedur, które wymagają więcej czasu.

Jeśli natomiast rozważasz wykonanie zabiegu tj. depilacja laserowa, usuwanie makijażu permanentnego czy makijaż permanentny to wystarczy tutaj podstawowa konsultacja kosmetologiczna w celu kwalifikacji do zabiegu i wykluczenia przeciwwskazań. Ten rodzaj konsultacji to również świetna okazja w celu poznania odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania w obszarze zabiegu, któremu chcesz się poddać.

Pamiętaj o przybyciu na zabieg o czasie, ponieważ im więcej się spóźnisz tym mniej czasu mam dla Ciebie. Spóźnienie powoduje konieczność skrócenia zabiegu a w przypadku niektórych zabiegów będzie konieczność jego odwołania. Pamiętaj o tym planując czas podróży, uwzględnij problemy z parkowaniem czy korki na mieście. Jeśli zapisałaś się na zabieg np. na godzinę 14 to znaczy, że o tej godzinie zapraszam Cię do gabinetu zabiegowego. Jeśli wchodzisz o tej godzinie do gabinetu i zaczynasz wypełniać kwestionariusz zabiegowy, korzystać z toalety itp. to niestety siłą rzeczy skracasz czas, jaki mogę poświęcić Tobie w gabinecie.

Przed pierwszym zabiegiem należy wypełnić kwestionariusz zdrowotny i zapoznać się z informacjami na temat procedur, dlatego też proszę o przybycie na 10 minut przed umówioną godziną zabiegu.

Niestety ze względu na brak szacunku klientek do innych i mnie (blokowanie terminów, odwoływanie wizyt w ostatniej chwili i nie pojawienie się na wizytach) oraz nie uczciwe działanie konkurencji funkcjonuje u nas system zadatków.

Rezerwacja każdego terminu poprzedzona jest wpłatą zadatku, który jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji czy odwołania wizyty a także w przypadku rezerwacji terminu wizyty na zabieg do którego posiadasz przeciwskazania. W takiej sytuacji o ile nie będzie przeciwwskazań do innego zabiegu i czas na to pozwoli będziesz mogła wykorzystać swoją przedpłatę na wykonanie innego zabiegu w tym samym dniu.

Mamy świadomość, że istnieją sytuacje losowe i dlatego w określonych sytuacjach dajemy możliwość jednokrotnej zmiany terminu z odpowiednim uprzedzeniem. Nie wykorzystuj tego przywileju od tak, oszukując, że jesteś chora itp., bo gdy przyjdzie termin drugiej wizyty a los lubi płatać figle to kolejna zmiana terminu nie będzie możliwa a Twoja przedpłata przepadnie.